Busy do Belgii Kujawsko-pomorskie

Wyjeżdżasz do Belgii do pracy, a możesz chcesz odwiedzić mieszkającą tam rodzinę? Wybierasz się na wakacje do Belgii? Bez względu na to, jaki jest powód Twojego wyjazdu, jeśli zależy Ci na dotarciu do celu podróży bezpiecznie, wygodnie i szybko, oferta naszej firmy jest w sam raz dla Ciebie. Przewozy do Belgii z kujawsko-pomorskiego to nasza specjalność. Transportem osób zajmujemy się od dwunastu lat, przez te lata przewieźliśmy bezpiecznie setki, jeśli nie tysiące osób. 

Nieważne przy tym, gdzie mieszkasz na terenie województwa kujawsko-pomorskiego – nasz kierowca odbierze Cię z każdej miejscowości i dowiezie bezpiecznie do dowolnego miejsca na terenie Belgii. Nasza firma zatrudnia wyłącznie doświadczonych kierowców, którzy czynne prawo jazdy na busa mają od lat. Jeśli szukasz firmy, która bezpiecznie dowiezie Cię do celu, skontaktuj się z nami.

Zarezerwuj busa już dziś!

+48 459 595 375

Telefony odbieramy codziennie od 7:00 do 22:00

Zarezerwuj busa już dziś!

+48 459 595 375

Telefony odbieramy codziennie od 7:00 do 22:00

szukaj taniego busa

  Wybierz rodzaj
  Data przejazdu
  Miejsce odbioru
  Miejsce docelowe

  Przejazd osobowy
  Dla ilu osób potrzebujesz biletów? * Większe grupy mogą otrzymać atrakcyjne rabaty po kontakcie telefonicznym
  Twoje imię i nazwisko *
  Twój numer telefonu z kodem kraju np. +48 dla Polski
  Twój adres mailowy *
  Ilość 70zł lub 15€ za sztukę
  Nazwa firmy (opcjonalnie)
  Adres do faktury
  Numer NIP

  Przejazd osobowy
  Dane kontaktowe
  Dane do faktury

  Obsługiwane miasta

   Dlaczego przewozy z effect bus?

   Nowoczesna flota
   50 nowoczesnych busów – nasze pojazdy są nowoczesne i dobrze wyposażone, co zapewnia wygodę i bezpieczeństwo podróży.

   Wygoda
   Z nami podróżujesz bez przesiadek, bezpośrednio do celu! Bezpośredni dojazd nie tylko skraca czas przejazdu, ale i zwiększa jej komfort.

   Jeździmy codziennie
   Bezpieczeństwo pasażerów jest naszym priorytetem. Stosujemy rygorystyczne procedury, które zapewniają bezpieczne przejazdy.

   Bezpieczeństwo
   Bezpieczeństwo naszych pasażerów jest naszym priorytetem. Stosujemy rygorystyczne procedury, które zapewniają bezpieczne przejazdy.

   12 lat doświadczenia
   Ponad 10-letnia obecność na rynku pozwoliła nam udoskonalić usługi, dzięki czemu jesteśmy zaufanym wyborem wśród pasażerów.

   Przewozy do Belgii kujawsko-pomorskie

   Oferujemy busy do Belgii z kujawsko-pomorskiego pod wskazany adres. Ku wygodzie klientów usługę świadczymy w systemie „door to door”, co oznacza, że na przyjazd busa z naszej firmy nie musisz czekać na przystanku. Swoją ofertę kierujemy do szerokiego grona klientów, z naszych usług możesz skorzystać nie tylko wtedy, gdy chcesz szybko i bezpiecznie dojechać do jednego z belgijskich miast. Nasz firma transportowa zajmuje się również przewozem paczek do Belgii. 

   Zatrudniani przez nas kierowcy mają duże doświadczenie nie tylko w poruszaniu się po polskich, ale także po międzynarodowych drogach, dlatego do celu dotrzesz w terminie – ewentualne opóźnienia mogą wynikać z niedogodności na trasie i są od nas niezależne. Nasze bezpośrednie busy do Belgii z kujawsko-pomorskiego oraz w kierunku odwrotnym kursują każdego dnia od rana do wieczora, mamy także nocne kursy – może więc wybrać najbardziej dogodny czas wyjazdu.

   Przewozy do Belgii kujawsko-pomorskie
   Komfortowa podróż do Belgii z kujawsko-pomorskiego

   Komfortowa podróż do Belgii z kujawsko-pomorskiego

   Od samego początku działalności dbamy o bezpieczeństwo, wygodę i komfort osób, które zdecydowały się nam zaufać. Przejazd z kujawsko-pomorskiego do Belgii z naszą firmą odbywa się nowymi, nowocześnie wyposażonymi busami – nasze pojazdy posiadają klimatyzację, a na ich wyposażeniu znajdują się komfortowe fotele typu VIP. 

   Busy marki Mercedes, z których składa się nasza flota, posiadają obszerne bagażniki, dzięki czemu możesz zabrać ze sobą nie tylko niewielki, mieszczący się pod fotelem bagaż podręczny, ale także dwie walizki o łącznej wadze trzydziestu kilogramów. Chcesz zabrać większy bagaż?  Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów. Obawiasz się wysokich kosztów podróżowania z naszą firmą? Niepotrzebnie, oferujemy tanie busy do Belgii z kujawsko-pomorskiego – cena przejazdu zaczyna się od 499 złotych.