Busy do Belgii Dolnośląskie

Szukasz bezpiecznego środka transportu do Belgii? Zależy Ci na skorzystaniu z usług firmy, która świadczy usługi transportowe od lat? Oferta naszej firmy jest w sam raz dla Ciebie. Oferujemy przewozy do Belgii z dolnośląskiego. Specjalizujemy się nie tylko w przewozach osób – do Belgii zabierzemy także Twoją paczkę. Od początku obecności na rynku zadowolenie klientów jest naszym priorytetem, dbamy nie tylko o komfort podróży, ale przede wszystkim o to, aby była ona bezpieczna. 

Nasze busy wyjeżdżają do Belgii zarówno rano, jak i wieczorem, co oznacza, że możesz wybrać godzinę wyjazdu, która jest najbardziej dogodna dla Ciebie. Przejazdy z dolnośląskiego do Belgii z naszą firmą odbywają się w komfortowych warunkach. Zależy nam na tym, aby z naszych usług mogło skorzystać jak najwięcej osób, dlatego zapewniamy atrakcyjne ceny. Usługę przewozu realizujemy sprawnie i szybko.

Zarezerwuj busa już dziś!

+48 459 595 375

Telefony odbieramy codziennie od 7:00 do 22:00

Zarezerwuj busa już dziś!

+48 459 595 375

Telefony odbieramy codziennie od 7:00 do 22:00

szukaj taniego busa

  Wybierz rodzaj
  Data przejazdu
  Miejsce odbioru
  Miejsce docelowe

  Przejazd osobowy
  Dla ilu osób potrzebujesz biletów? * Większe grupy mogą otrzymać atrakcyjne rabaty po kontakcie telefonicznym
  Twoje imię i nazwisko *
  Twój numer telefonu z kodem kraju np. +48 dla Polski
  Twój adres mailowy *
  Ilość 70zł lub 15€ za sztukę
  Nazwa firmy (opcjonalnie)
  Adres do faktury
  Numer NIP

  Przejazd osobowy
  Dane kontaktowe
  Dane do faktury

  Obsługiwane miasta

   Dlaczego przewozy z effect bus?

   Nowoczesna flota
   50 nowoczesnych busów – nasze pojazdy są nowoczesne i dobrze wyposażone, co zapewnia wygodę i bezpieczeństwo podróży.

   Wygoda
   Z nami podróżujesz bez przesiadek, bezpośrednio do celu! Bezpośredni dojazd nie tylko skraca czas przejazdu, ale i zwiększa jej komfort.

   Jeździmy codziennie
   Bezpieczeństwo pasażerów jest naszym priorytetem. Stosujemy rygorystyczne procedury, które zapewniają bezpieczne przejazdy.

   Bezpieczeństwo
   Bezpieczeństwo naszych pasażerów jest naszym priorytetem. Stosujemy rygorystyczne procedury, które zapewniają bezpieczne przejazdy.

   12 lat doświadczenia
   Ponad 10-letnia obecność na rynku pozwoliła nam udoskonalić usługi, dzięki czemu jesteśmy zaufanym wyborem wśród pasażerów.

   Busy do Belgii Dolnośląskie

   Świadczeniem usług transportowych zajmujemy się od 2012 roku, jesteśmy więc firmą z dużym doświadczeniem w branży. Zatrudniamy wyłącznie kierowców z doświadczeniem, którzy świetnie znają nie tylko polskie, ale także belgijskie przepisy ruchu drogowego. Naszą specjalnością są busy do Belgii z dolnośląskiego pod wskazany adres, co oznacza, że nie tylko wsiądziesz, ale także wysiądziesz pod adresem, który nam wskażesz, nie zostawimy Cię samego sobie w centrum obcego miasta. 

   Dysponujemy nową, nowoczesną flotą pojazdów, każdy z naszych samochodów jest dostosowany do przewozów międzynarodowych. Nie ważne przy tym, czy mieszkasz w stolicy województwa dolnośląskiego, czy w innym mieście regionu, nasz kierowca odbierze Cię z dowolnego miejsca. Oferujemy busy do Belgii z dolnośląskiego pod wskazany adres w naprawdę niskiej cenie – wybierając naszą firmę, na pewno dojedziesz bezpiecznie do celu i nie przepłacisz.

   Busy do Belgii Dolnośląskie
   Przewozy do Belgii Dolny Śląsk

   Przewozy do Belgii Dolny Śląsk

   Bez względu na to, jaki jest powód Twojego wyjazdu do Belgii, zapewnimy Ci tanie busy do Belgii z dolnośląskiego. Ceny biletów na świadczone przez nas usługi zaczynają się już od 499 złotych. To, ile ostatecznie zapłacisz za przejazd zależy między innymi od terminu wyjazdu, trasy przejazdu oraz aktualnych cen paliwa. Jako pasażer możesz zabrać ze sobą do busa bagaż podręczny oraz dwie walizki, każda z nich może ważyć piętnaście kilogramów. Jeśli to dla Ciebie zbyt mało, skontaktuj się z nami telefonicznie, a ustalimy wszystkie szczegóły dotyczące zabrania dodatkowego bagażu. 

   Po wcześniejszym uzgodnieniu możesz zabrać ze sobą w podróż czworonożnego pupila. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom różnych grup klientów, dajemy różne możliwości rezerwacji przejazdu z naszą firmą. Bezpośrednie busy z dolnośląskiego do Belgii możesz zarezerwować, dzwoniąc do naszego biura obsługi klienta albo dokonać rezerwacji online.